Kontakt

Chcesz umówić wizytę?

 

Pracownia rentgenowska czynna : poniedziałek, wtorek, czwartek

od 14 do 17-tej;

Cennik

 

ZDJĘCIE PANORAMICZNE 80,00 ZŁ - ODBIÓR NATYCHMIAST - zapis na płycie

RVG punkt 30,00 ZŁ - ODBIÓR NATYCHMIAST - wgrywamy na płytę

ZDJĘCIE CEFALOMETRYCZNE 80,00 ZŁ

ZDJĘCIE PANORAMICZNE + CEFALOMETRYCZNE 150,00 ZŁ

Rentgen

Rejestracja telefoniczna: +48 (14) 627-20-10

 

Minęły już czasy kiedy lekarz opierał się jedynie na intuicji. Obecnie niewyobrażalne jest leczenie pacjentów bez tego wspaniałego narzędzia jakim jest dobre zdjęcie rentgenowskie. W każdym dziale stomatologii radiologia znalazła swoje miejsce jako podstawowe badanie wspomagające.

Rentgen punktowy

Dysponujemy aparatem Planmeca Intra z możliwością radiowizjografii. Urządzenie to jest jednym z najnowocześniejszych aparatów tego typu na rynku. Zdjęcia wykonywane są techniką konta prostego dzięki zestawom trzymadełek Rinna.

 

RVG

Radiowizjografia tym aparatem jest to najnowsze osiągnięcie na polu obrazowania cyfrowego. Ergonomia i wysoka rozdzielczość łączy zaawansowaną technologię cyfrowego czujnika wewnątrzustnego z doskonale ergonomicznym kształtem, co powoduje, że jest to jedyny system radiografii gwarantujący jednocześnie niezrównaną wartość diagnostyczną obrazu oraz maksymalny komfort pacjenta.

Zapis zdjęcia na każdy nośnik elektroniczny, może być również wysłane mailem.

 

Rentgen cyfrowy - panoramiczny - wszystkie zdjęcia w zapisie cyfrowym (na płycie CD)

Zdjęcia wykonywane są aparatem cyfrowym Gendex Orthoralix 9200 DDE z Cefalostatem. To połączenie daje nam możliwość otrzymywania zdjęć bardzo dobrej jakości i umożliwia maksymalne skrócenie czasu ekspozycji. Dawka 10x mniejsza w porównaniu do aparatów analogowych!

- zdjęcia pantomograficzne (panoramiczne zębów)

- zdjęcia cefalometryczne

- zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych

- zdjęcia zatok obocznych nosa

INFORMACJA DO POBRANIA

Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie, ludzi i na środowisko z dnia 14 lutego 2023r.